[ Szukaj ]   [ Użytkownicy ]   [ Grupy ]   [ Statystyki ]   [ Zaloguj ]   [ Album ]
Znalezionych wyników: 102
-=KULTowe Forum=- Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Kontrast Gdańsk
Alien

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 41614

PostForum: Ciekawostki   Wysłany: 2009-10-09, 16:37   Temat: Kontrast Gdańsk
Witam serdecznie po dłuższej przerwie ... przerwa była spowodowana zamieszaniem wokół mojej osoby i treści przedstawionych na forum ... krótko mówiąc "złotousty" (i wara komukolwiek tego przydomka używać bo tylko ja mam na to licencje ;-) takoż jak i kolega ma licencje na "jednostke" ) sprawę sądowa założył i czarna rozpacz na mnie spłynęła, ale kolejne święta idą najpierw mikołaj będzie (ciekaw jestem jakie "prezenciki" tym razem przyniesie ... ) no tak napisałem o prezentach bez rozwinięcia bez żadnego kontekstu ojjj znowu będzie się czepiał ... ale co mi tam raz się żyje. Mam nadzieje iż moje przesłanie pomoże innym też się wypowiedzieć przecież ja jestem sfrustrowany jestem przerażony i takie tam ...
Wszystkich którzy maja pytania serdecznie zapraszam na PW obiecuje, że w odpowiednim momencie zostaną zadane (pozdrowienia dla Mariusza z Bydgoszczy i wszystkich pracowników AVATEXT)

Pozdrowienia dla Jacków i całej reszty podziemia (byłej i obecnej) oczywiście z pominięciem złotoustego - czemu? bo go nie lubię ! (tak to jest jedyne wyjaśnienie i innego nie ma - w końcu i alien swój rozum ma i ma prawo lubić kogo chce)

Alien
(dla wtajemniczonych wiadomo kto się pod tym nickiem ukrywa ;-) zresztą nigdy to tajemnicą nie było)
  Temat: Kontrast Gdańsk
Alien

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 41614

PostForum: Ciekawostki   Wysłany: 2009-05-17, 10:50   Temat: Kontrast Gdańsk
ho ho ...
jakież zmiany nastąpiły fiu fiu
widać ogrom pracy włożonej przez złotoustego oj widać ;-) szkoda tylko że praca jak zwykle nie przemyślana a wystarczyło zapytać ...
Co ja bredzę przecież nieomylny nie ma kogo się pytać przecież honor na to nie pozwala ... albo inni jak zawsze racji nie mają ... a szkoda bo można było zrobić kawałek dobrej roboty teraz będzie można tylko obserwować skutki spierdzielonej pracy (przepraszam za słownictwo ale nic innego nie przychodzi mi do głowy aby tą "kaszane" określić), jak zawsze pozostaje mi życzyć powodzenia (a przyda się przyda...) bo kłód pod nogi nie ma sensu już podkładać same pod nogami rosną ;-)

Jak zwykle z harcerskim pozdrowieniem
Have a nice day

(bo co innego pozostało ...)
  Temat: Fajna zabawka
Alien

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 2377

PostForum: Muzyka   Wysłany: 2009-05-17, 10:33   Temat: Fajna zabawka
Łażąc po sieci znalazłem ciekawa zabawkę i się dziele z ogółem :-)

Muzyczka

kupa fajnej muzy darmowa rejestracja i najważniejsze wszystko online, osobiście polecam Mp3 online
  Temat: Naczelny pasztet RP - Jola Rutowicz ;-)
Alien

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1714

PostForum: Pasztety   Wysłany: 2009-04-02, 18:44   Temat: Naczelny pasztet RP - Jola Rutowicz ;-)
Może to mało kulinarny pasztecik ale co tam pasztet to pasztet :-)
  Temat: Kontrast Gdańsk
Alien

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 41614

PostForum: Ciekawostki   Wysłany: 2009-03-02, 22:48   Temat: Kontrast Gdańsk
Witam serdecznie,
moje doświadczenia są krótkie i drobne całe szczęście iż moja współpraca z złotoustym tak szybko końca dobiegła...
ale mam ciekawsze newsy o których to muszę napisać a mianowicie ... słucham dziś radia i jak to jest w przysłowiu "tonący brzytwy się chwyta" tak i złotousty aby resztki firmy ratować chwycił się "brzytwy" o nazwie reklama radiowa ... no nie wiem czy to dobre posunięcie .. no nie wiem po takim przeglądzie "reklamy" i braku profesjonalizmu oraz znajomości branży a także bezdennym zadufaniu w swoja znajomość marketingu oraz reklamy zadaje sobie pytanie: czy aby ta reklama nie jest pół roku za późno ? czy w swej nieświadomości dalej uparcie myślisz, że masz racje ? czy może już sam przekonałeś się (w czasie monologu przed lustrem), że jednak niby masz racje ... weź chłopie zastanów się przemyśl swoje decyzje ... ale po co ja to pisze przecież to ty zawsze masz racje ... i tak jak zwykle powiem tak tak masz racje w myśl zasady "twoja racja mój spokój" tak naprawdę twój profesjonalizm nadawałby się do pilnowania samochodów na parkingu strzeżonym ... choć może i to za wysokie progi ... tym optymistycznym akcentem kończę dalszego pogrążania się życząc.

Pamiętaj tak jak chomik tak i ja bacznie obserwuje i na każde potknięcie czekam z niecierpliwością
:-)

PS
i niech te 300 zł ci się długo czkawką odbija (mam nadzieje że maska już zakupiona) bo z tego co widzę szybko potrzebna będzie ;-)
  Temat: Kontrast Gdańsk
Alien

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 41614

PostForum: Ciekawostki   Wysłany: 2009-02-04, 01:20   Temat: Kontrast Gdańsk
złotousty pamiętaj już wielu ma na ciebie oko ....krótko mówiąc chomik ma na ciebie "teczkę"
  Temat: 5 sekund które na zawsze zmieni Twoje życie
Alien

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1642

PostForum: Humor   Wysłany: 2009-02-04, 01:17   Temat: 5 sekund które na zawsze zmieni Twoje życie
  Temat: Kontrast Gdańsk
Alien

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 41614

PostForum: Ciekawostki   Wysłany: 2008-12-31, 21:46   Temat: Kontrast Gdańsk
Witam jak zawsze serdecznie :)

Prezenciki jak obiecałem się pokazały (wróżka jasnowidz jestem czy coś ;-) ) dla wnikliwych znaleźć można Google przyjacielem jest, tak na marginesie to mi by wstyd było ale co tam ... może tylko ja wstyd mam....
Oczywiście pozdrawiam całość BYŁEJ załogi podziemia oraz jeszcze te niedobitki które pozostały z obecnej załogi Kontrast w końcu to Nowy Rok i Jackom (nie mylić z Jacykowem ;-) ) obu życzenia się należą, jedynym któremu mogę naprawdę powodzenia życzyć to złotousty ... oj chłopie tak naprawdę to żal mi ciebie .. naprawdę żal; coś ty temu biednemu światu zrobił - nie mam pojęcia ale matka i ojciec muszą się za ciebie wstydzić ... nie żal ci ich ? na szczęście nie masz dzieci .. bo też biedne istotki by były...

BTW
ten krótki temacik powstał tylko i wyłącznie dlatego że zapomniało ci się rozliczyć ze mną do końca ale co mi tam "Poznaj chamie serce Pana" daruje ci te 300 zł (kup se maskę na twarz - abyś mógł po bułki do sklepu bez drwin sklepowej wejść) - a co tam stać mnie bo tak naprawdę to mi szkoda ciebie ... szkoda mi twojej kobiety (o ile oczywiście jakaś jeszcze chce próbować kroczyć przy twym zakłamanym boku ... ja bym się wstydził twoje nazwisko nosić ... ale to może tylko ja ;-)

i wszystkim wiernym czytelnikom dziękuje i życzę Szczęśliwego Nowego Roku
  Temat: Kontrast Gdańsk
Alien

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 41614

PostForum: Ciekawostki   Wysłany: 2008-12-17, 18:56   Temat: Kontrast Gdańsk
Witam serdecznie wiernych czytelników po dłuższej przerwie, do mych wszędobylskich uszu ciekawe newsy dotarły .. no no złotousty przechodzisz baranie samego siebie co to za teksty lojalnościowe od kiedy podpisuje się certyfikat z jedną firmą i do tego dziadowska ... tak żeby oświecić lekko twój umysł to proponuje płacić lepiej a nie wymagać od ludzi lojalności szczególnie do tak wątpliwej osobowości jak twoja...

pozdrawiam wszystkich wesołych świąt życząc
PS
będą ciekawe prezenty pod "choinke" ;)
  Temat: Kontrast Gdańsk
Alien

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 41614

PostForum: Ciekawostki   Wysłany: 2008-11-25, 11:23   Temat: Kontrast Gdańsk
Witam po dłuższej przerwie :-) buszując po przepaściach internetu znalazłem nowe wcielenie domenki Kontrast ... no no nie spodziewałem się ;-) to ciekawy zwrot w kierunku reklamy ... fakt każda reklama ma jakąś siłę przebicia :-D
  Temat: Kontrast Gdańsk
Alien

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 41614

PostForum: Ciekawostki   Wysłany: 2008-07-17, 20:30   Temat: Kontrast Gdańsk
Witaski,
oczywiście kłopot żaden, może nie koniecznie sopot ale zawsze się złapać możemy jak widać nie staram się nikogo urazić a jedynie klientom oczy otworzyć pokazując błędy podstawowe przez KONTRAST robione pusty śmiech ogarnia gdy czyta się wypociny kogoś kto "zielonego" pojęcia nie ma o czym pisze ... w wekkend śmiało na zaspiany deptak zapraszam tez złocisty napój podają ;-)

Pokój
Alien
  Temat: Kontrast Gdańsk
Alien

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 41614

PostForum: Ciekawostki   Wysłany: 2008-07-09, 00:08   Temat: Kontrast Gdańsk
teraz mogę autorytatywnie wprost oświadczyć iż po raz kolejny złotousty sie myli ... jak zawsze zresztą na pytanie jakim to cudem piwniczny kontrast może używać technologii przyszłości (PostScript 4) adobe odpowiada:


“Absolutely isn’t going to happen. PostScript is a programming language, not really a page description language. By its very nature, it does not provide for really reliable end-to-end workflows since by definition, content can change on the fly. Fun for hackers, disaster for people who need to earn a living.
No, there is not a PostScript Language Level 4 sitting on disk somewhere waiting for marketing to give a signal. Beginning with PDF 1.4, all additions to the Adobe imaging model went into PDF and not PostScript.
To be very clear, Adobe will continue to license PostScript technology through our OEM partners as long as there is a demand for it from their customers. We will also continue support a gateway from PostScript to PDF via our Distiller technology in Acrobat. Adobe will continue to support EPS as a legacy graphics format for import of non-color managed, opaque graphical data into Adobe applications (such as InDesign and Illustrator). Although we certain do not recommend that new graphical content be stored in EPS format (except to satisfy the need to import data into page layout programs that aren’t quite PDF-centric — no need to mention names here!), our user base should feel comfortable that there is no need to worry about a need to convert their very sizable libraries of EPS-based graphic assets.”

ehhh pozostaje stwierdzić ...
pozostawiam jak zwykle bez komentarza ...
  Temat: Kontrast Gdańsk
Alien

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 41614

PostForum: Ciekawostki   Wysłany: 2008-06-06, 08:26   Temat: Kontrast Gdańsk
Dziś pogoda byle jaka i nie bardzo wypada na plażę swoje ciało wyprowadzać wiec KONTRAST-u tajemnice szybciej troszkę ujawnione będą aby radość stałym czytelnikom sprawić tak jak obiecałem wcześniej i zdjęciami aktualnymi (a nie takimi jakimi KONTRAST sie chwali zaraz po zainstalowaniu pracy na poziomie ekonomicznym ;-) gdzie zdjęcie należy zrobić zanim pierwszy promyk światła na reklamę padnie gdyż trwałość cytuje:
Cytat:
"Prace wykonane w progu ekonomicznym, ukierunkowane są również dla tych zleceń, w których nie oczekuje się rękojmi za ich trwałość.

W tym przedziale cenowym, oferujemy sprawdzone i możliwe najtańsze metody realizacji zlecenia tak, aby uzyskało ono najniższy koszt wytworzenia, z zachowaniem szybkości jego wykonania oraz stosownej jakości dla prac, o charakterze ekonomicznym.

Niemniej odejście, w tym progu cenowym, od wspomnianych szczegółów technik wykonawczych, nie jest zauważalne przy ostatecznej prezentacji całego produktu danego zlecenia."
no tak pewnikiem stojak jako całość produktu będzie miał się dobrze ;-)

oczywiście ośmielam sie pozdrowić całość podziemia z oczywistym wyłączeniem tego którego nie lubię (tak tak złotousty o tobie mowa) aby nie było ze owijam w bawełnę ciekawy jestem tylko jak dalece można probować nasówa się od razu na usta cytat:
Cytat:
"Gosia Andrzejewicz/Andrzejczuk/Pearline ma chyba poważne problemy z odróżnieniem rzeczywistości od tego, co sama sobie wymyśliła, albo co wmówił jej "Ojciec-Dyrektor". Niedawno wyznała, że toczona jest wojna medialna przeciwko niej, że TVN i Pudelek chcą ją zniszczyć (za pieniądze kogoś z "układu"). Twierdzi, że nauczyła się tego na studiach, bo studiuje teraz "zarządzanie i marketing". Zabawne, okazuje się, że dziewczyna sama nie wie, co studiuje.

Skontaktowała się z nami osoba, która chodzi razem z nią do grupy. Choć właściwie to za dużo powiedziane, gdyż Andrzejewicz nie pojawia się w ogóle na zajęciach.

Słowa Gosi "Studiuję teraz zarządzanie i marketing, i akurat uczymy się o technikach manipulacji i sama to widzę na swoim przykładzie", są trochę dziwne - mówi jej znajoma ze szkoły. Szczerze powiem, że jak Gosia pojawiała się czasem na zajęciach, to był to wielki szok dla wszystkich. Odwiedzała i chyba nadal odwiedza uczelnię sporadycznie, więc skąd ona tak naprawdę może wiedzieć, czego się uczy? Pomijając w ogóle fakt, że nawet nie wie, na jakim jest kierunku, gdyż od roku "Zarządzanie i marketing" zostało przekształcone po prostu na "Zarządzanie".
czytaj więcej na temat Gosi ciekaw jestem jedynie kiedy padnie stwierdzenie ... "jest zlecenie na złotoustego" i tak powoli dochodzę do wniosku że kolejnym pseudonimem Gosi będzie .... ZŁOTOUSTA

nie wiem dlaczego ale bardzo pasują do siebie medialnie ;-)
PS
Złotousty ... Gosia nadal nie ma towarzysza ;-)
  Temat: Kontrast Gdańsk
Alien

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 41614

PostForum: Ciekawostki   Wysłany: 2008-06-05, 19:41   Temat: Kontrast Gdańsk
witam ponownie po jednodniowej przerwie ;-) niestety plaża mnie wzywała ;-)
ale jak bym śmiał kolejnych ciekawostek z życia piwnicy nie donieść ... przecież to nie w moim stylu, to zaczynamy:
czytamy śliczną kłamliwą reklamę cytuje:
Cytat:
"Zajmujemy się obsługą firm i osób prywatnych które chcą zaistnieć w internecie. Wykonujemy strony internetowe i całe serwisy www. Proponujemy Państwu kompleksową obsługę począwszy od projektu graficznego po umieszczenie strony na serwerze i w wyszukiwarkach internetowych. Na życzenie tworzymy też bazy danych i obsługujące je skrypty php. Zajmujemy się także administrowaniem i usprawnieniem gotowych juz serwisów."

i włos się jeży na głowie czemu ? już wyjaśniam;
Cytat:
Proponujemy Państwu kompleksową obsługę począwszy od projektu graficznego po umieszczenie strony na serwerze i w wyszukiwarkach internetowych.

o matko i w wyszukiwarkach LoL dosłownie ... ślicznie KONTRAST własną stronę umieścił dosłownie powaliło mnie na kolana ale cóż tam google prawdę Ci powie ;-)
jedziemy dalej:
Cytat:
Na życzenie tworzymy też bazy danych

Cytat:
Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2) in /home/kontrast/www/oz/oz_engine/libs/adodb/drivers/adodb-mysql.inc.php on line 340

hmmm po prostu taka chwila zadumy ... i ktoś by zaryzykował i się podłożył ... sami sobie bazy zrobić nie potrafią o skryptach obsługujących nie wspomnę ale co tam maja "trzy reguły wykonawcze ... pierwsza tania wiec działać nie musi .. druga standard ... też nie za koniecznie musi być działająca .. ale premium i też nie działa ? no fakt należy czytać ...
Cytat:
Ponad to, prace wykonane w progu cenowym PREMIUM,
są wolne od możliwych niedoskonałości wad materiałowych,
jak i ewentualnych niedoskonałości mogących wystąpić
w procesie wykonawczym - przy czym bez względu na to,
czy wymienione niedoskonałości byłyby ostatecznie zauważalne,
przy ostatecznej prezentacji całego produktu zlecenia
- tak jak ma to miejsce, w poprzedzających progach cenowych.

ciekawy jestem jakie progi cenowe stosuje KONTRAST do siebie .. skoro czego by nie przejrzeć nie działa nie zdecydowanie jest zauważalne dla koneserów języka polskiego a także tych którzy dziwnie brzmiący niemniej a także skądinąd język tworzą nie zwracając najmniejszej uwagi na stylistykę gramatykę oraz interpunkcje ale zawsze uczynić to można pisemnie (nie mylić ze znakami dymnymi) za pomocą formularza :-)
przykłady ? już podaję:
Cytat:
Od 15 lat naszą dewizą,jest możliwość kompletnego
- czego brak ? oczywiście SPACJI ale po co reklama ma tak pełną merytorykę, że takie drobiazgi nie przeszkadzają;
Cytat:
TECHNOLOGIA DRUKU - SOLVENT TWARDY
3 linijki poniżej czytamy:
Cytat:
Druk wykonywany jest atramentami rozpuszczalnikowymi (solwetowymi).
nie wymaga komentarza;
Cytat:
Wydruk taki, nadaje się do zastosowań zewnętrznych, odporny jest na wodę
oraz zmienny klimat umiarkowanych warunków atmosferycznych.
a jak się to ma na warunki polskie najlepiej w okolicach ul. Kościuszki ? a może na Kościuszki to byle mżawka wydruk zmyje ? nie komentuje dalej brak mi słów do tak dalece posuniętego profesjonalizmu;
Cytat:
Wydruki w tej technologii, uzyskują odpowiednią intensywność do 3 lat bez uprzedniego ich laminowania, który zazwyczaj stosuje się na rzecz utrzymania pierwotnego poziomu intensywności wykonanego zadruku.
- zazwyczaj gdzie jak w jakiej drukarni ?

szkoda słów czasami na konstruktywną krytykę ale bynajmniej jest szansa na ustrzeżenie innych przed nietrafioną współpraca
  Temat: Kontrast Gdańsk
Alien

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 41614

PostForum: Ciekawostki   Wysłany: 2008-06-02, 14:49   Temat: Kontrast Gdańsk
Oj widzę, że wąż z kieszeni spogląda i jak tylko o wynagrodzeniu za wytykanie błędów wspomniałem .. a co mi tam ku uciesze klientów i czytających w dalszym ciągu będę błędy za darmo wytykać w końcu ktoś musi nieomylnego złotoustego na ziemie sprowadzić ... od razu ciśnie mi się na usta cytat z popularnego wortalu "w marketingu są wykorzystywane techniki manipulacji" ale pewnikiem kolega złotousty niestety przespał ich część ku ogólnej uciesze ogółu :-P i mojej skromnej osoby.

dobra dość tego pisania po próżnicy poprawić literówki i czekać cierpliwie aż następne błędy pod nos podetknę ... bo samouwielbienie do swej osoby nie pozwala Ci sprawdzić wykonanej przez siebie pracy a wątpliwy honor nie pozwala na zapytanie się współpracowników o zrobienie korekty ...

Pozdrawiam w ten upalny dzień całą załogę "podziemia" pomijając oczywiście złotoustego ... czemu ? bo go nie lubię ;-)

Have a nice day

PS
jak nie wygrzewam się na plaży odpisuje na wszystkie maile ;-)
 
Strona 1 z 7
Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Mapa strony
Fasolek  Fasol-Bis  Kamilek  Grzesio