[ Szukaj ]   [ Użytkownicy ]   [ Grupy ]   [ Statystyki ]   [ Zaloguj ]   [ Album ]

Poprzedni temat «» Następny temat
Kontrast Gdańsk
Autor Wiadomość
Alien
Administrator


Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 102
Poziom: 9
HP: 0/193
 0%
MP: 92/92
 100%
EXP: 2/20
 10%
Wysłany: 2008-05-04, 22:12   Kontrast Gdańsk

no no .. ja tu bycze sie na plaży a tu piwnica odwet szykuje aż swe piękne oczy przetarłem .. oj złotousty złotousty ... jak to łatwo nie swoje pieniądze wydawać pierwszemiejsce do roboty zaprzęgać aby znowu w sieci zaistnieć .. polecam podpisanie dłuższego kontraktu bo tak po miesiącu za wielkich efektów na dłużej nie uzyskasz :-) - wredny Alien czuwa i krok w krok za tobą podążać będzie ... a czemu ? bo cię nie lubię po prostu i jakoś podpadłeś .. nie wiem czy pamiętasz ... bo ja jakoś tak dziwnie pamiętliwy jestem ... i o dziwo mi się szybko nie nudzi ...


Widać jakie piękne zmiany moja skromna osoba wywołała ... i strona zaczyna troszkę lepiej wyglądać fakt drobne niedopracowania kolorystyczne jeszcze występują.
i tak patrząc z podziwem jak sie podziemie rozwija me piękne oczy ujrzały masę nowych domenek pewnikiem nabytych w pośpiechu bo bez przemyślenia ... ale nie mi to oceniać, w związku z tym ogłaszam licytacje domen:

domeny zostały sprzedane :)

Pozdrawiam i oczekuje cenowych propozycji ... wystarczy kliknąć wybraną domenę i wypełnić formularz.

PS
w związku ze sporym zainteresowaniem informuje, że domeny podlegają sprzedaży wraz z wypozycjonowaniem jej w top 10 zgodnie oczywiście z zasadami SEO.

poniższe informacje już przez podziemie zostały zmienione (w części oczywiście) ale powoli nie poganiajmy :-)

Tak pisali o sobie do 22 maja 2008
po naszej interwencji zmienili na obecną treść (dostępną na ich stronie domowej) poniżej przedstawiamy "reklamę" agencji reklamowej

Firma Kontrast działa od 1992 roku. Nasza dewiza to wykonawstwo od projektu do efektu, z gwarancją wysokiego poziomu artystycznego i technicznego.
W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt komputerowy i techniczny oraz najwyższej jakości materiały do produkcji. Dzięki bezpośredniemu wykonawstwu oraz doskonale wyposażonej pracowni możemy zapewnić Państwu konkurencyjne ceny, krótkie terminy realizacji oraz wysoką jakość usług.

tu juz powoli bym sie nie zgadzał najwyższej jakości materiały ... tak może na rynku wschodnim sa one najwyższej ale lepiej spróbować samodzielnie i ... się sparzyć

Czy zastanawialiście się Państwo kiedyś nad skutecznością swojej reklamy zewnętrznej, nad tym czy zwraca uwagę klientów swoją formą wśród innych "reklam"?
Warto się zastanowić, czym zainteresować swoich potencjalnych klientów, jak zwrócić na siebie uwagę czymś nowym, oryginalnym, bardziej agresywnym.

tak tak w wykonaniu KONTRAST-u wybitnie agresywna ... dla ludzi pod nią przechodzących oraz samochodów ... TAK TAK reklama może zrobić krzywdę (szczególnie półmetrowa literka spadająca z wysokości 3 piętra)

Aby zostać zauważonym w "gąszczu" innych reklam skorzystajcie Państwo z możliwości naszej firmy. Stawiamy do Państwa dyspozycji najlepiej wyposażoną pracownię reklamową w Trójmieście oraz zespół doświadczonych specjalistów.

bez wątpienia zostanie zauważona jako zdecydowanie odstająca reklama od pozostałych oczywiście na niekorzyść :-(

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pracowni, gdzie z przyjemnością zaprezentujemy nasze możliwości.

można się wybrać do "odwiedzenia piwnicy" tak tak "wielki KONTRAST " z podziemi jeszcze nie wyszedł w sumie to najlepsze miejsce pod ziemią nie widać tak dokładnie

Zagłębiając się w ciemna stronę kontrastu .. (bo takowa tylko w piwnicy powstać mogła) czytamy:

Technologia druku:
Pełnokolorowy druk CMYK, atramentami rozpuszczalnikowymi (solwetowymi). Wydruk do zastosowań zewnętrznych odporny na wodę oraz warunki atmosferyczne do 3 lat bez laminowania.

oczywiście była by to prawda gdyby oszczędny kontrast tanich niespełniających norm solventów nie używał ... pomińmy milczeniem ...

Rozdzielczość:
od 360 do 1440 dpi; raster stochastyczny.
Format druku:
Szerokość rolki do 264 cm (zadruku 260 cm). Przy szerszych pracach istnieje możliwość łączenia wydruku. Długość wydruku ograniczona ilością materiału na rolce (50 - 200 mb).

kolejna ciekawostka woow dosłownie KONTRAST (ten z piwnicy) rolki 200 metrowe posiada sprawdziłem oferty producentów i dostawców i wszyscy wielkie oczy zrobili ze takowe występować mogą chyba że tajemnicze długie rolki kontrast z zapasów tajemniczych w piwnicy ukrytych posiada... kolejny raz pomijamy milczeniem umiejętność autoreklamy .. wiadomo tak jak innych obsługują tak i siebie bo przecież tak profesjonalne studio reklamy ( z piwnicy ) reklamować potrafi

Formaty przyjmowanych prac:
Stosowany przez nas profesjonalny RIP PostScript Level 4 pozwala otwierać i drukować prace przygotowane na komputerch IBM PC oraz Macintosh w formacie tiff, eps, pdf, ai, ps na nośnikach: CD, DVD, ZIP.

o kurcze jednak technologia piwnicy górą !!! wiwat kontrast !!! ADOBE (twórca i producent technologii PostScript jest jeszcze w fazie BETA nad Level 4) a kontrast już używa i świadczy usługi dla innych na nieistniejącym jeszcze PostScript-cie ... jednak nowinki techniczne piwnice sobie upatrzyły i chętnie tam zaglądają oczywiście błędów się nie czepiam bo i po co wolę komputer IBM niż to co kontrast używa ;-) tak na marginesie to nie zauważyłem może z racji słabego wzroku oraz ciemności w piwnicy panujących żadnego "rasowego" IBM za to było całe stado "rasowych" składaków jak zwykle: w górę serca i wiwat kontrast !!!

Materiały do druku:
FOLIE SAMOPRZYLEPNE (folia perforowana - na szyby, folia do podświetleń, folia banerowa, folia plandekowa, folia wylewana - do wyklejania samochodów) PAPIERY (do podświetleń - city light, na bilbordy - blue back side) SIATKI (gruba siatka wykonana z PCW) stosowana na rusztowaniach BANNERY (banner frontlit - uniwersalny banner, plandeki, banner backlit - reklamy podświetlane od tyłu, banner block-out - do wydruków dwustronnych) FLAGi (tkaniny na flagi reklamowe) PŁÓTNA i TEKSTYLIA (tkaniny naśladujące naturalne płótno)

tu jak widać dużo obcojęzycznych wyrazów ładnie i profesjonalnie wyglądających ale zadałem sobie odrobinę trudu aby to tajemniczo brzmiące nazewnictwo rozszyfrować a wyniki szanownemu czytelnikowi przedstawiać się ośmielam:
tajemniczy bilbord to nic innego jak zwyczajny billboard
kolejny block-out to także swojsko brzmiący blockout
PŁÓTNA i TEKSTYLIA (tkaniny naśladujące naturalne płótno) - w moim domyśle o canvas im chodziło ale ja się tam nie znam

- w zasadzie bez komentarza pozostawić to powinnem ale aż mnie nosi jak takie bzdury czytam znane mi materiały to: papier, frontlit- frontlight (baner), mesh (siatka), backlit, blockout, flaga, folia w tym kasetonowa, banerowa, folia perforowana, siatka, canvas i wiele innych.


i kolejna ciekawostka:
Zajmujemy się obsługą firm i osób prywatnych które chcą zaistnieć w internecie. Wykonujemy strony internetowe i całe serwisy www. Proponujemy Państwu kompleksową obsługę począwszy od projektu graficznego po umieszczenie strony na serwerze i w wyszukiwarkach internetowych. Na życzenie tworzymy też bazy danych i obsługujące je skrypty php. Zajmujemy się także administrowaniem i usprawnieniem gotowych juz serwisów.

zadałem sobie odrobinę trudu ... i zajrzałem w źródło strony i oto co widzę:
Cytat:
<meta http-equiv="Creation-date" content="01 lip 2003 16:52:30 GMT">
<META http-equiv=Reply-to content="biuro@transnet.gda.pl">
<META content="Michał Rychłowski,Paweł Szymański" name=Author>


to co me piękne oczęta ujrzały o pomstę do nieba woła ten podziemny kontrast nawet nie raczył a może ... nie miał prawa do wpisania siebie jako wykonawcy serwisu ... pozostawię to bez komentarza każdy swój rozum posiada ;-)

całej reszty tykać nie będę bo jeszcze kontrast z piwnicy wylezie i będzie sądem straszyć za antyreklamę.


materiały na podstawie których informacja powstała zostały zaczerpnięte z strony domowej kontrastu dołączam screeny

z pozdrowieniem dla niedoszłych klientów kontrastu których uda sie ustrzec przed mydleniem oczu przez kontrast

dzisiejsza treść strony już powoli na "ludzi wychodzi" jeszcze kilka błędów drobnych ... ale rozmyły się w niebyt komputery G4 i inne takie fajne nowinki techniczne ;-) materiały zostały nazwane w miarę poprawnie cześć im i chwała widać i KONTRAST dzielnie śledzi naszą skromna witrynę.

Alien

PS
poniżej reklamy sponsorowane prawdziwych agencji reklamowych polecam porównać ceny ;-)
dodatkowo oświadczam iż celem tego postu nie jest antyreklama a jak widać konstruktywna krytyka która winna KONTRAST-owi pomóc doprowadzić swą witrynę do stanu gwarantująca prawidłowy przekaz informacji. Osobiście nie polecam tej firmy a wszystkie informacje tu zamieszczone są moim subiektywnym odczuciem którym chcę się podzielić i innych przed złymi praktykami ustrzec.


teraz jedynie wypada mi podać inne adresy firm świadczących usługi na dużo wyższym poziomie

MMWW osobiście polecam
Grafito osobiście polecam
MAMA

i wiele wiele innych które można znaleźć pod adresem Reklama Gdańsk


zapraszam do korzystania z usług reklamowych nowo otwarta firma reklamowa MMWW - reklamyscreen.jpg
Plik ściągnięto 339 raz(y) 218.98 KB

_________________


.
.
.
.
.

... Poprostu Alien ...
  
 
     
Alien
Administrator


Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 102
Poziom: 9
HP: 0/193
 0%
MP: 92/92
 100%
EXP: 2/20
 10%
Wysłany: 2008-05-12, 13:25   

Ależ ja sie do podziemi przyczepiłem ... aż dumny jestem z tego co mi Kontrast na tacy podkłada :-) kolejny śliczny "kfiatuszek" tak aby zgodnie z normami ISO być wprowadzili ... "COŚ" oczywiście .. już na pierwszy rzut oka było widać ze coś jest w piwnicy robione i mogą jak przy wszystkich "konspiracyjnych" znaczy spod ziemi prac wychodzące błędy i niedoskonałości ujawnić i jako wierny sługa popędziłem i co me piękne oczęta ku uciesze ogółu znalazły screenem dokumentować sobie pozwalam :-)
(dla niewtajemniczonych wystarczy spojrzeć na górę screena)

ps
wczoraj tj 21.05 roku Pańskiego 2005 panel logowania "rozmył sie" czyli naprawili jak potrafili po prostu usuwając niewygodny fragment który w oczy kole ... tak na marginesie korzystając ze ślicznej pogody udałem sie na spacerek i z pomocą aparatu fotograficznego miernej klasy pozwoliłem sobie reklamy istniejące upamiętnić co szanownym czytelnikom i niedoszłym klientom okazać cię postaram na specjalnie w tym celu galerii bubli stworzonej.

logowanie.jpg
Plik ściągnięto 156 raz(y) 81.26 KB

_________________


.
.
.
.
.

... Poprostu Alien ...
 
     
Alien
Administrator


Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 102
Poziom: 9
HP: 0/193
 0%
MP: 92/92
 100%
EXP: 2/20
 10%
Wysłany: 2008-05-12, 13:46   

oho ... teraz prawdziwa perełkę przyszło mi przekazać doszło do tego, że KONTRAST pod nieswoimi pracami podpisywać się zaczął ... prace konkurencyjne reklamuje jako własne już śpieszę przykładem rzucić

Cytat:
<title>Investfal :: STRONA GŁÓWNA</title>
<meta name="Keywords" content="" />
<meta name="Description" content="" />

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" />
<meta name="Author" content="Agencja reklamowa Blueprint" />


i oczywiście screen na poparcie mych słów załączam

serwisy.jpg
Plik ściągnięto 158 raz(y) 143.38 KB

_________________


.
.
.
.
.

... Poprostu Alien ...
 
     
Alien
Administrator


Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 102
Poziom: 9
HP: 0/193
 0%
MP: 92/92
 100%
EXP: 2/20
 10%
Wysłany: 2008-05-20, 10:54   A teraz z innej beczki

teraz przedstawić szanownym czytelnikom ... (a jest ich wielu 4500 dziennie unikatowych wizyt świadczy o dość wysokim zaciekawieniu szanownych czytelników podziemną firma z dalekiego Gdańska)
jedziemy kolejno z charakterystyką własna tych co swą pracę w piwnicy uprawiają (na wyraźne żądanie co poniektórych pewnikiem praca w podziemiu już zaszczytem nie jest ...pozostawiam samą elitę kierowniczą ze złotoustym na czele ... w zasadzie to sam złotousty wystarczy pozostali jakoś sami się wybronili tyle lat sprawując prace w firmie ;-) :

Krzysztof zwany złotoustym, odnowicielem i jak by go dalej nie nazywać ... robiący olbrzymie zamieszanie wokół swojej osoby posiadający wybitny dar mówienia (o wszystkim i o niczym byle by wokół tematu - oczywiście bez żadnych konkretów) starający się sprawić wrażenie zapracowanego posiadającego głęboka wiedzę ... ale to się tylko stara jedno co należy przyznać tej barwnej osobowości to mówić dużo potrafi ;-)

na ten moment dalszą charakterystykę piwnicznej firmy w spokoju zostawię, korzystając z możliwości pozdrawiam całą pozostałą załogę podziemia.

Z harcerskim pozdrowieniem

Have a nice day ;-)

PS pozdrawiam obecnych i byłych pracowników podziemia :-) ...
_________________


.
.
.
.
.

... Poprostu Alien ...
 
     
Alien
Administrator


Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 102
Poziom: 9
HP: 0/193
 0%
MP: 92/92
 100%
EXP: 2/20
 10%
Wysłany: 2008-05-26, 19:09   

Czytam nowa śliczna ofertę KONTRAST-u i oczom nie wierze ... śliczna gra słówek w wykonaniu zapewne "złotoustego" ;-) ale przejedzmy do rzeczy czego sie dziś przyczepiłem wychodzącego z piwnicy ... czytamy co następuje znalezione błędy zaznaczam na czerwono):

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE
PODSTAWĄ RACJONALNEJ WYCENY

"Od projektu do montażu, i to w dobrej cenie"
- Od 15 lat naszą dewizą,jest możliwość kompletnego wykonania powierzonego nam zlecenia.
Okres ten pozwolił nam również, wypracować satysfakcjonujące dla Państwa zasady sporządzania kosztorysów i przypisanie im racjonalnych zakresów rękojmi.


OPÓRCZ CENNIKÓW OBEJMUJĄCYCH TYPOWE
REALIZACJE PRAC,

DLA ZLECEŃ BARDZIEJ ZŁOŻONYCH,
OFERUJEMY INDYWIDUALNY KOSZTORYS

KOSZTORYS TAKI, ROZPOCZYNA SIĘ OD OMÓWIENIA
TRZECH REGUŁ WYKONAWCZYCH
i PRZYPISANYCH IM, TRZECH ZASAD WYCEN


Przed realizacją zlecenia, określamy z Państwem wybór progu cenowego,
względem którego odpowiednio dobieramy technologię wykonawczą
oraz jakość zastosowanych przy niej materiałów produkcyjnych.

Reguły wykonawcze określamy, w następujących trzech progach cenowych:

Piękna gra słówek tak jak wcześniej określiłem dużo słów o niczym czyli ględzenie bez sensu czytamy dalej:

1. Zasada realizacji prac, w statusie EKONOMICZNYM.
Niemniej tanio, nie oznacza źle.

Próg ten, skierowany jest dla prac, które mają krótki okres prezentacji, więc wyższa jakość materiałów oraz precyzja zastosowanych technik wykonawczych, nie jest oczekiwana.

Prace wykonane w progu ekonomicznym, ukierunkowane
są również dla tych zleceń, w których nie oczekuje się rękojmi
za ich trwałość.

W tym przedziale cenowym, oferujemy sprawdzone i możliwe najtańsze metody realizacji zlecenia tak, aby uzyskało ono najniższy koszt wytworzenia, z zachowaniem szybkości jego wykonania oraz stosownej jakości dla prac, o charakterze ekonomicznym.

Niemniej odejście, w tym progu cenowym, od wspomnianych szczegółów technik wykonawczych, nie jest zauważalne przy ostatecznej prezentacji całego produktu danego zlecenia.

Zwróćmy uwagę na ostatni akapit

Zasada realizacji prac, w statusie STANDARDOWYM.
Próg ten, skierowany jest dla prac, które realizowane są,
na zalecanych przez nas materiałach i umówionych warunkach technik wykonawczych dla danego zlecenia.
Składa się to ostatecznie, na zaoferowanie przez nas rękojmi trwałości,
dla wykonanego zlecenia.

Prace wykonane w progu standardowym, jak sama nazwa wskazuje,
nie odbiegają od przyjętych standardów wykonawczych określanych
jako "klasa średnia", które ogólnie reguluje rynek branżowy.
Uzyskujemy to, poprzez zastosowanie sprawdzonych materiałów klasy średniej oraz stosowny dla tej jakości nakład prac wykończeniowych.

Prace wykonane w progu STANDARDOWY, mogą posiadać niedoskonałości techniczne, jednak, tylko takie, które nie są zauważalne przy ostatecznej prezentacji całego produktu danego zlecenia.

Zwróćmy uwagę na ostatni akapit i teraz nagle doznaje olśnienia czyli KONTRAST z piwnicy twierdzi; cytuje"nie odbiegają od przyjętych standardów wykonawczych określanych jako "klasa średnia", które ogólnie reguluje rynek branżowy." co dla mojej niedouczonej osoby oznacza ze całość rynku branżowego buble produkuje? no no złotousty dałeś ciała ... chociaż w sumie w tym splocie bzdur i taka bzdura ujdzie na sucho ... widać także piękne słowo "niemniej" które złotoustemu do gustu przypadło zdecydowanie ;-)

Zasada realizacji prac, w statusie PREMIUM.
Próg ten skierowany jest dla prac, które realizowane są,
z zastosowaniem wysokiej klasy materiałów składowych
i z podwyższoną precyzją wykonawczą.

Realizacja takiego zlecenia rozwinięta jest, o dodatkowe zabezpieczenia w zastosowanych technikach wykonawczych, i które możliwie najlepiej umocnią przedmiot zlecenia, względem czasu i warunków jego użytkowania.
Składa się to również na zaoferowanie przez nas, nie tylko rękojmi trwałości i jakości dla wykonanego zlecenia, ale i darmowy serwis w okresie 3 miesięcy oraz darmowy przegląd techniczny, w 12 miesiącu jego użytkowania ( darmowe okresy serwisowe dotyczą takich przedmiotów, jak: reklamy świetlne, konstrukcje reklam, litery przestrzenne).

Całość sposobu wykonania i użytych materiałów w progu cenowym PREMIUM, przyczynia się, iż przedmiot zauważalnie emanuje wysoką klasą wykonania oraz zachowuje swoją świetność i to w znacznie dłuższym okresie czasu niż produkty realizowane w progu standardowym.

Ponad to, prace wykonane w progu cenowym PREMIUM,
są wolne od możliwych niedoskonałości wad materiałowych,
jak i ewentualnych niedoskonałości mogących wystąpić
w procesie wykonawczym - przy czym bez względu na to,
czy wymienione niedoskonałości byłyby ostatecznie zauważalne,
przy ostatecznej prezentacji całego produktu zlecenia
- tak jak ma to miejsce, w poprzedzających progach cenowych.

i oczywiście ostatni akapit ... całkowite ględzenie o niczym z dość ubogim słownictwem czyli "bicie piany" a zarzeka sie piwniczny KONTRAST w każdym rodzaju zlecenia cytuje: "nie jest zauważalne przy ostatecznej prezentacji całego produktu danego zlecenia." tak na mój chłopski rozum mogę z pełna stanowczością stwierdzić: REKLAMA KONTRAST-u po prostu kłamie niemniej (jak mi sie to słówko spodobało) osobiście zleciłbym wykonanie własnej reklamy w innej bardziej rzeczowo określającej swoje działania firmie - skoro nie potrafią sami siebie zareklamować jak mogą reklamować innych ? oczywiście jako ignorant doczepiam sie do wszystkiego ... a co mam zrobić ? jak widzę trwałość 3 lata dla wydruków teraz mącąc piszą 3 miesiące 12 miesięcy - no złotousty wykrztuś wreszcie z siebie to ile czasu te wydruki mają kolorki ? ... a może nie wiesz ? a może wiesz ... i z tą wiedzą dłuższej rękojmi niż 3 miesiące na nie dać nie można ? ... ciekawe zaiste ciekawe.

a teraz generalne podsumowanie tego słowotoku:

Problem ścieralności wydruku częściowo zależy od tuszu. Bardzo często przyczyną są podłoża. Niestety te tanie maja bardzo kiepskiej jakości warstwę akrylu lub jej nie mają wcale. Należy zwracać także uwagę na datę produkcji podłoża. W materiałach PCV zawarty jest plastyfikator (często ftalan dwu-butylu), który zapewnia plastyczność tkanin. Środek ten po pewnym czasie odparowuje. Ślady plastyfikatora przenikają na powierzchnię tkaniny winylowej tworząc delikatną warstwę utrudniającą dobre związanie tuszu z podłożem

czyli w zasadzie nic więcej pisać nie muszę ...
_________________


.
.
.
.
.

... Poprostu Alien ...
 
     
Alien
Administrator


Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 102
Poziom: 9
HP: 0/193
 0%
MP: 92/92
 100%
EXP: 2/20
 10%
Wysłany: 2008-05-29, 00:45   

Vivat KONTRAST no no nie spodziewałem się, ze tak szybko błędy zostaną poprawione - tak na marginesie warto byłoby sprawdzać słownikiem treść przed wysłaniem na serwer ... to taka moja wredna dygresja pewnikiem skoro prace własne nie są sprawdzane klient też musi we własnym zakresie ustrzegać sie błędów ... ale nie wnikam każdy swą politykę ma. to skoro tak sie na krytykowałem to jedziemy dalej i błędy pod wrednego aliena dyktando poprawiamy;
w odnośniku Dane Techniczne znalazłem co następuje:

TECHNOLOGIA DRUKU - SOLVENT TWARDY


Pełnokolorowy druk wielkoformatowy, w wykorzystaniu przestrzeni barw procesowych CMYK.
Druk wykonywany jest atramentami rozpuszczalnikowymi (solwetowymi).

to w końcu solvent czy solwent ? bo wygląda na to że sam KONTRAST nie ma pojęcia czym drukuje ...
Wydruk taki, nadaje się do zastosowań zewnętrznych, odporny jest na wodę
oraz zmienny klimat umiarkowanych warunków atmosferycznych.
Wydruki w tej technologii, uzyskują odpowiednią intensywność do 3 lat bez uprzedniego ich laminowania,
który zazwyczaj stosuje się na rzecz utrzymania pierwotnego poziomu intensywności wykonanego zadruku.

STOSOWANE PRZEZ NAS ROZDZIELCZOŚCI DRUKU


od 360 do 1440 dpi, z zastosowaniem rastra stochastycznego (tzn. bez efektu mory).

UWAGA: Zalecamy obejrzeć dostępne u nas wydruki testowe, które klarownie wskazują, jak wysokość zastosowanej rozdzielczości, nie przekłada się na poszczególnych materiałach drukowanych.
Stąd też zapraszamy do konsultacji, jeszcze przed przygotowaniem projektu, czy też złożenia zlecenia, celem pominięcia kosztów zbędnego nakładu pracy, na rzecz uzyskania wysokiej rozdzielczości samego projektu, a który ostatecznie może nie być zauważalny przy wybranych mediach i wielkościach wydruków.

UWAGA nadciągam z pomocą i tłumacze:
Raster stochastyczny (raster modulowany częstotliwościowo, raster fazowy) – w którym wszystkie punkty rastra są tej samej wielkości, natomiast zróżnicowana jest odległość między nimi (modulowana jest ich gęstość).
W rastrze stochastycznym punkty rastrowe są rozmieszczone w sposób pseudolosowy, według konkretnego algorytmu, i mogą tworzyć pozornie nieuporządkowaną mieszaninę pojedynczych kropek lub też tworzyć z tych kropek struktury o bardzo urozmaiconym kształcie. Wielką zaletą rastra stochastycznego jest brak kątów rastra, a co za tym idzie – brak mory i rozetek. Ponadto kropki rastra stochastycznego są o rząd wielkości mniejsze od rastra amplitudowego, co powoduje, że wygląd reprodukcji jest tak jednolity, iż właściwie można mówić, że druk rastrem stochastycznym jest drukiem "bezrastrowym". Brak regularnej, powtarzalnej struktury rastra amplitudowego powoduje, że w rastrze stochastycznym są trochę mniejsze wymogi dotyczące pasowania kolorów – a w wypadku przesunięć separacji, zamiast widocznej gołym okiem wady pasowania, widać jedynie lekko rozmiękczony rysunek. Niewielkie punkty rastra stochastycznego stawiają przed drukarzem (i jego sprzętem) wyższe wymagania, jednak stała wielkość punktu rastra ułatwia zapanowanie nad najjaśniejszymi i najciemniejszymi partiami obrazu, które w druku rastrem amplitudowym są najbardziej podatne na zmiany nafarbienia. W "stochastyku" można jedynie cały obraz równomiernie nie dolać lub równomiernie zalać farbą.
W konsekwencji tych różnic raster stochastyczny jest lepszy dla prac przygotowanych poprawnie, natomiast amplitudowy daje większe możliwości naprawienia źle przygotowanej kolorystycznie pracy (lub też zepsucia pracy dobrej).
Czyli tak na chłopski rozum nie ma się czym chwalić i oglądanie próbek rozdzielczości wydruków mija się z celem ... jeśli praca przygotowana jest prawidłowo to w każdej rozdzielczości będzie wyglądała ślicznie w przypadku źle przygotowanej pracy będzie źle poprostuFORMAT DRUKU


Szerokość, to 260 cm oferowanego przez nas pola zadruku (przy czym stosujemy wówczas rolkę o szerokości 264 cm ).
Niemniej przy większych pracach, istnieje możliwość łączenia wydruków, za pomocą 5 cm zakładanych wzajemnie zgrzewów
( zakładanych z lewego, na prawy pas wydruku; przy czym 1 cm z umówionych 5 cm, to uzupełniający się zadruk projektu).
Długość wydruku jednego pasa materiału, określona jest długością rolki danego materiału i który zazwyczaj wynosi 50 mb, z czego wykorzystać można ok. 48 mb.

SPOSOBY PRZEKAZYWANIA PRAC / OBSŁUGIWANE NOŚNIKI / ADRES FTP


Stosowany przez nas najnowszy RIP PostScript Level 4, pozwala otwierać i drukować prace przygotowane na komputerch IBM PC oraz Macintosh w formacie tiff, eps, pdf, ai, ps.
Przyjmujemy zlecenia na nośnikach: CD; DVD; USB oraz poprzez transfer danych, na konto FTP KONTRAST

no tak przyczepiłem się do G4 to teraz coś fajnego nowego i super jest ... eee przeceniam chyba KONTRAST to pewnikiem zwykła literówka

DANE DO KONFIGURACJI KONTA FTP
serwer: ftp.posterprint.pl
login/użytkownik: kontrast@posterprint.pl
pasword / hasło: kontrast

tu znowu sie przyczepie a co mi tam ... fakt do piwnicy jeszcze określenie warezu pewnikiem nie dotarło ale mi wypada sie przyczepić i uwagę zwrócić podawanie jawne loginu i hasła do ftp raczej służyć będzie wymianie plików przez użytkowników którzy znajdą sobie bezpłatne konto ftp przez piwnicę utrzymywane ... a druga strona medalu to widać jak pięknie KONTRAST dba o poufność danych swych klientów ... klient nieświadomy; swoją ciężką prace na ftp uploaduje a wredne stworzenie ( nie mówię tym razem o swojej skromnej wrednej osobie ) plik ściągnie bądź skasuje ... a co tam przecież to klienta a dane logowania są publicznie dostępne i tajemnice handlową na światło dzienne wyciągnie ... oj złotousty ... nie tylko gadać ale i myśleć należy

W przypadku zlecenia adaptacji do druku, przekazanych nam plików, zalecamy dostarczyć projekty, w formatach takich, jak: CDR, PSD, TIFF, JPG
UWAGA: Do przekazywanych projektów, wymagane jest załączenie podglądu, określającego właściwy projekt, w pliku PDF lub JPG.

STOSOWANE PRZEZ NAS MATERIAŁY DO DRUKU


FOLIA MONOMERYCZNA (z połyskiem lub matowa; stosowana do płaskich powierzchni reklamowych - tablice, szyldy, naklejki.
Zastosowanie dodatkowego laminatu, zwiększa odporność na uszkodzenia mechaniczne tej folii).
FOLIA OKIENNA ONE WAY VISION (stosowana do prezentacji grafiki na szybach wystawienniczych i szybach samochodowych.
Faktura folii przypomina sito, zatem wydrukowana grafika prześwituje, a nadruk widoczny jest od zewnątrz i od wewnątrz oklejanej szyby).

no przecież jak na tacy dosłownie. ZŁOTOUSTY! czy wiesz o czym piszesz ? czy widziałeś oklejoną szybę ONE WAY VISION ? i od wewnątrz widziałeś nadruk ? bo mi się to jeszcze nie zdarzyło ... a żyję już kawałek czasu na tym świecie ... może by pomyśleć nad zleceniem PROFESJONALNEJ firmie reklamowej zrobienie swojej strony internetowej ... bo widzę, że jakoś nie idzie ... chociaż w sumie nie miał bym się z czego nabijać ;-) a tak na marginesie klienci też to czytają ... i widzą jak nieudolnie firma reklamowa reklamę sobie robi tłumacze na wszelki wypadek:
ONE - jedno
WAY - stronnie
VISION - widoczne


FOLIA TRANSLUCENTNA (Folia ta rozprasza światło. Stosowana zazwyczaj jest, do płaszczyzn podświetlanych, np. kasetony).
FOLIA BANEROWA (stosowana do oklejania banner'ów i plandek. Folia ta, wykonana jest z PCV, o jedwabistej, matowej powierzchni).
FOLIA PODŁOGOWA (stosowana do reklamy wyklejanej na podłodze, wymagane wówczas jest jeszcze dodatkowe laminowanie laminatem podłogowym).

nic wielkiego literówka poprostu

BANNER FRONTLIT (tkanina poliestrowa, wysokiej wytrzymałości na rozciąganie i temperaturę, nieprzemakalny. Obustronnie powleczona PCV .
Stosowana do: reklam zewnętrznych i wewnętrznych, plandek, reklam wiszących, itp. Dostępne są różne gramatury oraz faktury tej tkaniny).
BANNER BACKLIT (odmienny rodzaj frontlit'u. Stosowany do reklam podświetlanych od spodu, z możliwością poddruku.
Materiał wytrzymały jest na rozciąganie, odporny na temperaturę oraz na działanie promieni UV).
BANER BLOCK-OUT ( dostępny w opcji do zadruku jednostronnego i dwustronnego. Stosowany do reklam zewnętrznych i wewnętrznych, z wkładką blokującą przenikanie światła.
Materiał wytrzymały jest na rozciąganie, odporny na temperaturę oraz na działanie promieni UV).

MESH (siatka poliestrowa, obustronnie powleczona PCV, łatwo przepuszcza powietrze, materiał lekki, wytrzymały na rozciąganie, odporny na temperaturę oraz na działanie promieni UV.
Stosowany np. do zasłaniania rusztowań remontowanych budynków. Dostępna w opcjach o różnych gęstości i regularności oczek).

PAPIER (papiery powlekane: BLUEBACK, np. do oklejania billboard'ów oraz WHITEBACK I CITYLIGHT do druku plakatów, np. w ramki, na stojaki - tzw. potykacze).


TEKSTYLIA: CANVAS, POLYCANVAS, COTEX
(materiały imitujące płótno. Wykonane z zawartością bawełny lub w pełni tylko z kompozycji POLYESTERU, PCV, AKRYLU - przeznaczone np. do reprodukcji obrazów).

PS
PM (czyli prywatna wiadomość na forum działa :-) ) i odpowiadam na liczne pytania cytatami ... generalnie odpowiedz brzmi: "nie warto"
_________________


.
.
.
.
.

... Poprostu Alien ...
 
     
Alien
Administrator


Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 102
Poziom: 9
HP: 0/193
 0%
MP: 92/92
 100%
EXP: 2/20
 10%
Wysłany: 2008-05-31, 14:18   

BRAWO złotousty nawet czytać konstruktywna krytykę potrafisz ... jestem w pełni podziwu ...
TAK trzymać !
mam nadzieję, że jakieś skromne wynagrodzenie należy się mojej skromnej osobie za korektę nieprzemyślanej pracy ;-)

czepiam się oczywiście dalej drobnych już błędów rzeczowych mam nadzieje że nasza wspólna praca ku chwale ojczyzny zaowocuje po 3 tygodniach brakiem błędów przy własnej reklamie :-)

Cytat:
BANNER FRONTLIT (tkanina poliestrowa, wysokiej wytrzymałości na rozciąganie i temperaturę, nieprzemakalny. Obustronnie powleczona PCV .
Stosowana do: reklam zewnętrznych i wewnętrznych, plandek, reklam wiszących, itp. Dostępne są różne gramatury oraz faktury tej tkaniny).


tak z woli wyjaśnienia...
Tkanina – wyrób włókienniczy płaski powstający przez splecenie ze sobą (według założonego splotu) wzajemnie prostopadłych układów nitek osnowy i wątku. Proces wytwarzania tkaniny nazywa się tkaniem i wykonywany jest na krosnach tkackich (ręcznych lub mechanicznych). Półproduktem do produkcji tkanin jest przędza tkacka.

Tkaniny w odróżnieniu od pozostałych typów wyrobów powstają zawsze z dwóch układów nitek - osnowy i wątku. Połączenie tych dwóch układów według określonego porządku (splotu) tworzy strukturę tkaniny. Przędza użyta do wykonania osnowy i wątku posiada pewne właściwości, które mają wpływ na właściwości wykonanej z nich tkaniny. Zatem podstawowe parametry struktury tkaniny to:

1. Splot tkacki – wpływa na wygląd i przeznaczenie tkaniny. Możliwość łączenia splotów powoduje, że otrzymujemy olbrzymią ilość wzorów tkanin o różnym przeznaczeniu.
2. Liczność (gęstość) osnowy i wątku – wpływa na elastyczność i przepuszczalność tkaniny.
3. Wrobienie osnowy i wątku – w tkaninie nitki osnowy i wątku oplatają nitki układu przeciwnego, tworząc linię falistą. Wskutek tego długość nitki osnowy w 1 metrze tkaniny jest nieco większa niż 1 metr, a długość pojedynczego wątku jest większa niż szerokość tkaniny. Różnica ta zależy od splotu tkackiego, gęstości nitek osnowy i wątku oraz grubości przędzy. Stosunek tej różnicy do długości wyprostowanej nitki wyrażony w procentach określa tzw. wrobienie (osnowy lub wątku) i w większości tkanin wynosi przeciętnie 10-15%. Wielkość wrobienia ma wpływ na elastyczność i przepuszczalność tkaniny.
4. Grubość – numer przędzy i jej rodzaj ma zasadniczy wpływ na przeznaczenie tkaniny.

Zmiana jednego lub kilku parametrów zmienia radykalnie właściwości tkaniny, takie jak grubość, ciężar, elastyczność, przepuszczalność itp. Zatem dla tkaniny o określonym przeznaczeniu należy indywidualnie dobrać poszczególne parametry.

teraz czego sie czepiam...
parametry występujące w tkaninie to: grubość, ciężar, elastyczność, przepuszczalność - słowem nie wspomina się o gramaturze. Jest wiele innych pięknych słówek w języku polskim którymi ów materiał określić można ... więc do dzieła wykaż się inicjatywą ... aby mi własną wiedzą usta zamknąć i nie ośmieszać firmy dla której reklamę probujesz z wielkimi oporami zrobić. Ja osobiście po przeczytaniu takiego niniejszego zalecenia ostatecznie klarownie a który ostatecznie może nie być zauważalny ...

Cytat:

Projektowanie do celów reklamowych i wydawniczych.

Identyfikacja wizualna firm, grafika, przygotowanie do druku (skład i łamanie tekstów, montaż elektroniczny, skanowanie, obróbka zdjęć, rozbarwienia) Pracujemy na profesjonalnych komputerch Macintosh G4 z kalibrowanym monitorem BARCO


akurat Macintosh nie jest zbytnim powodem do chluby dlaczego ... już wyjaśniam:
Macintosh (dla nowszych modeli przyjmuje się nazwę Mac) - komputer osobisty firmy Apple, rynkowy następca komputera o nazwie Lisa.

Firma chciała stworzyć łatwy w obsłudze komputer, który będzie w stanie obsłużyć każdy użytkownik bez specjalnej wiedzy informatycznej. W tym celu opracowano intuicyjny system operacyjny Mac OS, znany początkowo pod nazwą wyjaśniającą jego funkcję - "System" (tak był nazywany do wersji 7.5), zastąpiony w 2000 przez nowy system Apple'a - Mac OS X (spotykany także pod krótszą nazwą, OS X).

i powinno być: komputerach a nie komputerch - już drugi raz uwagę na błąd zwracam ... sądzę ze ignorancja nie pomoże w zrozumieniu konstruktywnej krytyki i pracy nad własną osobowością, nie tylko mowa i mydlenie oczu masą słowotoku jest formą przekazu ale i także słowo pisane. Wniosek przeczytać zanim się wyśle... ze zrozumieniem a nie z samouwielbieniem dla gry słówek w tekście użytych.

pozdrawiam owocnej pracy życząc
_________________


.
.
.
.
.

... Poprostu Alien ...
 
     
Alien
Administrator


Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 102
Poziom: 9
HP: 0/193
 0%
MP: 92/92
 100%
EXP: 2/20
 10%
Wysłany: 2008-06-02, 14:49   

Oj widzę, że wąż z kieszeni spogląda i jak tylko o wynagrodzeniu za wytykanie błędów wspomniałem .. a co mi tam ku uciesze klientów i czytających w dalszym ciągu będę błędy za darmo wytykać w końcu ktoś musi nieomylnego złotoustego na ziemie sprowadzić ... od razu ciśnie mi się na usta cytat z popularnego wortalu "w marketingu są wykorzystywane techniki manipulacji" ale pewnikiem kolega złotousty niestety przespał ich część ku ogólnej uciesze ogółu :-P i mojej skromnej osoby.

dobra dość tego pisania po próżnicy poprawić literówki i czekać cierpliwie aż następne błędy pod nos podetknę ... bo samouwielbienie do swej osoby nie pozwala Ci sprawdzić wykonanej przez siebie pracy a wątpliwy honor nie pozwala na zapytanie się współpracowników o zrobienie korekty ...

Pozdrawiam w ten upalny dzień całą załogę "podziemia" pomijając oczywiście złotoustego ... czemu ? bo go nie lubię ;-)

Have a nice day

PS
jak nie wygrzewam się na plaży odpisuje na wszystkie maile ;-)
_________________


.
.
.
.
.

... Poprostu Alien ...
 
     
Alien
Administrator


Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 102
Poziom: 9
HP: 0/193
 0%
MP: 92/92
 100%
EXP: 2/20
 10%
Wysłany: 2008-06-05, 19:41   

witam ponownie po jednodniowej przerwie ;-) niestety plaża mnie wzywała ;-)
ale jak bym śmiał kolejnych ciekawostek z życia piwnicy nie donieść ... przecież to nie w moim stylu, to zaczynamy:
czytamy śliczną kłamliwą reklamę cytuje:
Cytat:
"Zajmujemy się obsługą firm i osób prywatnych które chcą zaistnieć w internecie. Wykonujemy strony internetowe i całe serwisy www. Proponujemy Państwu kompleksową obsługę począwszy od projektu graficznego po umieszczenie strony na serwerze i w wyszukiwarkach internetowych. Na życzenie tworzymy też bazy danych i obsługujące je skrypty php. Zajmujemy się także administrowaniem i usprawnieniem gotowych juz serwisów."

i włos się jeży na głowie czemu ? już wyjaśniam;
Cytat:
Proponujemy Państwu kompleksową obsługę począwszy od projektu graficznego po umieszczenie strony na serwerze i w wyszukiwarkach internetowych.

o matko i w wyszukiwarkach LoL dosłownie ... ślicznie KONTRAST własną stronę umieścił dosłownie powaliło mnie na kolana ale cóż tam google prawdę Ci powie ;-)
jedziemy dalej:
Cytat:
Na życzenie tworzymy też bazy danych

Cytat:
Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2) in /home/kontrast/www/oz/oz_engine/libs/adodb/drivers/adodb-mysql.inc.php on line 340

hmmm po prostu taka chwila zadumy ... i ktoś by zaryzykował i się podłożył ... sami sobie bazy zrobić nie potrafią o skryptach obsługujących nie wspomnę ale co tam maja "trzy reguły wykonawcze ... pierwsza tania wiec działać nie musi .. druga standard ... też nie za koniecznie musi być działająca .. ale premium i też nie działa ? no fakt należy czytać ...
Cytat:
Ponad to, prace wykonane w progu cenowym PREMIUM,
są wolne od możliwych niedoskonałości wad materiałowych,
jak i ewentualnych niedoskonałości mogących wystąpić
w procesie wykonawczym - przy czym bez względu na to,
czy wymienione niedoskonałości byłyby ostatecznie zauważalne,
przy ostatecznej prezentacji całego produktu zlecenia
- tak jak ma to miejsce, w poprzedzających progach cenowych.

ciekawy jestem jakie progi cenowe stosuje KONTRAST do siebie .. skoro czego by nie przejrzeć nie działa nie zdecydowanie jest zauważalne dla koneserów języka polskiego a także tych którzy dziwnie brzmiący niemniej a także skądinąd język tworzą nie zwracając najmniejszej uwagi na stylistykę gramatykę oraz interpunkcje ale zawsze uczynić to można pisemnie (nie mylić ze znakami dymnymi) za pomocą formularza :-)
przykłady ? już podaję:
Cytat:
Od 15 lat naszą dewizą,jest możliwość kompletnego
- czego brak ? oczywiście SPACJI ale po co reklama ma tak pełną merytorykę, że takie drobiazgi nie przeszkadzają;
Cytat:
TECHNOLOGIA DRUKU - SOLVENT TWARDY
3 linijki poniżej czytamy:
Cytat:
Druk wykonywany jest atramentami rozpuszczalnikowymi (solwetowymi).
nie wymaga komentarza;
Cytat:
Wydruk taki, nadaje się do zastosowań zewnętrznych, odporny jest na wodę
oraz zmienny klimat umiarkowanych warunków atmosferycznych.
a jak się to ma na warunki polskie najlepiej w okolicach ul. Kościuszki ? a może na Kościuszki to byle mżawka wydruk zmyje ? nie komentuje dalej brak mi słów do tak dalece posuniętego profesjonalizmu;
Cytat:
Wydruki w tej technologii, uzyskują odpowiednią intensywność do 3 lat bez uprzedniego ich laminowania, który zazwyczaj stosuje się na rzecz utrzymania pierwotnego poziomu intensywności wykonanego zadruku.
- zazwyczaj gdzie jak w jakiej drukarni ?

szkoda słów czasami na konstruktywną krytykę ale bynajmniej jest szansa na ustrzeżenie innych przed nietrafioną współpraca
_________________


.
.
.
.
.

... Poprostu Alien ...
 
     
Alien
Administrator


Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 102
Poziom: 9
HP: 0/193
 0%
MP: 92/92
 100%
EXP: 2/20
 10%
Wysłany: 2008-06-06, 08:26   

Dziś pogoda byle jaka i nie bardzo wypada na plażę swoje ciało wyprowadzać wiec KONTRAST-u tajemnice szybciej troszkę ujawnione będą aby radość stałym czytelnikom sprawić tak jak obiecałem wcześniej i zdjęciami aktualnymi (a nie takimi jakimi KONTRAST sie chwali zaraz po zainstalowaniu pracy na poziomie ekonomicznym ;-) gdzie zdjęcie należy zrobić zanim pierwszy promyk światła na reklamę padnie gdyż trwałość cytuje:
Cytat:
"Prace wykonane w progu ekonomicznym, ukierunkowane są również dla tych zleceń, w których nie oczekuje się rękojmi za ich trwałość.

W tym przedziale cenowym, oferujemy sprawdzone i możliwe najtańsze metody realizacji zlecenia tak, aby uzyskało ono najniższy koszt wytworzenia, z zachowaniem szybkości jego wykonania oraz stosownej jakości dla prac, o charakterze ekonomicznym.

Niemniej odejście, w tym progu cenowym, od wspomnianych szczegółów technik wykonawczych, nie jest zauważalne przy ostatecznej prezentacji całego produktu danego zlecenia."
no tak pewnikiem stojak jako całość produktu będzie miał się dobrze ;-)

oczywiście ośmielam sie pozdrowić całość podziemia z oczywistym wyłączeniem tego którego nie lubię (tak tak złotousty o tobie mowa) aby nie było ze owijam w bawełnę ciekawy jestem tylko jak dalece można probować nasówa się od razu na usta cytat:
Cytat:
"Gosia Andrzejewicz/Andrzejczuk/Pearline ma chyba poważne problemy z odróżnieniem rzeczywistości od tego, co sama sobie wymyśliła, albo co wmówił jej "Ojciec-Dyrektor". Niedawno wyznała, że toczona jest wojna medialna przeciwko niej, że TVN i Pudelek chcą ją zniszczyć (za pieniądze kogoś z "układu"). Twierdzi, że nauczyła się tego na studiach, bo studiuje teraz "zarządzanie i marketing". Zabawne, okazuje się, że dziewczyna sama nie wie, co studiuje.

Skontaktowała się z nami osoba, która chodzi razem z nią do grupy. Choć właściwie to za dużo powiedziane, gdyż Andrzejewicz nie pojawia się w ogóle na zajęciach.

Słowa Gosi "Studiuję teraz zarządzanie i marketing, i akurat uczymy się o technikach manipulacji i sama to widzę na swoim przykładzie", są trochę dziwne - mówi jej znajoma ze szkoły. Szczerze powiem, że jak Gosia pojawiała się czasem na zajęciach, to był to wielki szok dla wszystkich. Odwiedzała i chyba nadal odwiedza uczelnię sporadycznie, więc skąd ona tak naprawdę może wiedzieć, czego się uczy? Pomijając w ogóle fakt, że nawet nie wie, na jakim jest kierunku, gdyż od roku "Zarządzanie i marketing" zostało przekształcone po prostu na "Zarządzanie".
czytaj więcej na temat Gosi ciekaw jestem jedynie kiedy padnie stwierdzenie ... "jest zlecenie na złotoustego" i tak powoli dochodzę do wniosku że kolejnym pseudonimem Gosi będzie .... ZŁOTOUSTA

nie wiem dlaczego ale bardzo pasują do siebie medialnie ;-)
PS
Złotousty ... Gosia nadal nie ma towarzysza ;-)
_________________


.
.
.
.
.

... Poprostu Alien ...
 
     
Alien
Administrator


Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 102
Poziom: 9
HP: 0/193
 0%
MP: 92/92
 100%
EXP: 2/20
 10%
Wysłany: 2008-07-09, 00:08   

teraz mogę autorytatywnie wprost oświadczyć iż po raz kolejny złotousty sie myli ... jak zawsze zresztą na pytanie jakim to cudem piwniczny kontrast może używać technologii przyszłości (PostScript 4) adobe odpowiada:


“Absolutely isn’t going to happen. PostScript is a programming language, not really a page description language. By its very nature, it does not provide for really reliable end-to-end workflows since by definition, content can change on the fly. Fun for hackers, disaster for people who need to earn a living.
No, there is not a PostScript Language Level 4 sitting on disk somewhere waiting for marketing to give a signal. Beginning with PDF 1.4, all additions to the Adobe imaging model went into PDF and not PostScript.
To be very clear, Adobe will continue to license PostScript technology through our OEM partners as long as there is a demand for it from their customers. We will also continue support a gateway from PostScript to PDF via our Distiller technology in Acrobat. Adobe will continue to support EPS as a legacy graphics format for import of non-color managed, opaque graphical data into Adobe applications (such as InDesign and Illustrator). Although we certain do not recommend that new graphical content be stored in EPS format (except to satisfy the need to import data into page layout programs that aren’t quite PDF-centric — no need to mention names here!), our user base should feel comfortable that there is no need to worry about a need to convert their very sizable libraries of EPS-based graphic assets.”

ehhh pozostaje stwierdzić ...
pozostawiam jak zwykle bez komentarza ...
_________________


.
.
.
.
.

... Poprostu Alien ...
 
     
slowix

Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 1
Poziom: 1
HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 0/9
 0%
Wysłany: 2008-07-15, 02:31   

Witaj Obcy.
Trafiłem na to forum pogłębiając swoją wiedzę o technologii. Na co dzień także zajmuje nas Reklama na samochodach no i też jesteśmy z Trójmiasta. Niesamowite jest jak dopingujesz firmę kontrast do poprawy jakości. Chętnie też bym Cię obraził, bo za taką ilość uwagi, skupienia i konstruktywnej krytyki powinno się słono płacić. Oczywiście z tym obrażaniem Cię to żartuję. Ale jeśli kręcisz się po sopocie w pobliżu weekendu to proponuję piwo. Chętnie dowiem się tego o czym nie piszesz ;) Co ty na to?

Pozdrawiam:
MS
 
     
Alien
Administrator


Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 102
Poziom: 9
HP: 0/193
 0%
MP: 92/92
 100%
EXP: 2/20
 10%
Wysłany: 2008-07-17, 20:30   

Witaski,
oczywiście kłopot żaden, może nie koniecznie sopot ale zawsze się złapać możemy jak widać nie staram się nikogo urazić a jedynie klientom oczy otworzyć pokazując błędy podstawowe przez KONTRAST robione pusty śmiech ogarnia gdy czyta się wypociny kogoś kto "zielonego" pojęcia nie ma o czym pisze ... w wekkend śmiało na zaspiany deptak zapraszam tez złocisty napój podają ;-)

Pokój
Alien
_________________


.
.
.
.
.

... Poprostu Alien ...
 
     
Alien
Administrator


Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 102
Poziom: 9
HP: 0/193
 0%
MP: 92/92
 100%
EXP: 2/20
 10%
Wysłany: 2008-11-25, 11:23   

Witam po dłuższej przerwie :-) buszując po przepaściach internetu znalazłem nowe wcielenie domenki Kontrast ... no no nie spodziewałem się ;-) to ciekawy zwrot w kierunku reklamy ... fakt każda reklama ma jakąś siłę przebicia :-D
_________________


.
.
.
.
.

... Poprostu Alien ...
 
     
Alien
Administrator


Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 102
Poziom: 9
HP: 0/193
 0%
MP: 92/92
 100%
EXP: 2/20
 10%
Wysłany: 2008-12-17, 18:56   

Witam serdecznie wiernych czytelników po dłuższej przerwie, do mych wszędobylskich uszu ciekawe newsy dotarły .. no no złotousty przechodzisz baranie samego siebie co to za teksty lojalnościowe od kiedy podpisuje się certyfikat z jedną firmą i do tego dziadowska ... tak żeby oświecić lekko twój umysł to proponuje płacić lepiej a nie wymagać od ludzi lojalności szczególnie do tak wątpliwej osobowości jak twoja...

pozdrawiam wszystkich wesołych świąt życząc
PS
będą ciekawe prezenty pod "choinke" ;)
_________________


.
.
.
.
.

... Poprostu Alien ...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Mapa strony
Fasolek  Fasol-Bis  Kamilek  Grzesio